STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Jak wykorzystać swój kod rabatowy? 2022-04-13
Jeśli otrzymałeś kod rabatowy, który upoważnia Cię do zakupu biletu albo karnetu na wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu powinieneś użyć go w odpowiedni sposób, żeby rabat został naliczony. Kod rabatowy musi zostać wpisany w odpowiednie pole "Kupon rabatowy" podczas zakupu.

Poniższy przykład dotyczy wybranego wydarzenia 10. Jubileuszowy Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura (ale można go traktować jako poglądowy przykład)

1. Wybierasz z listy wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu ( www.ekobilet.pl/ckis ) wydarzenie, które cię interesuje lub jeżeli znasz link do wydarzenia (w tym wypadku jest to: ekobilet.pl/e/10-jubileuszowy-festiwal-podrozy-i-przygody-bonawentura-470707
) to wchodzisz na odpowiednią podstronę Ekobiletu

2. Otwierasz pole do wpisania kodu rabatowego klikając w strzałkę (w dół) po prawej stronie obok napisu "posiadasz kod rabatowy?"3. Wpisujesz kod (w naszym przykładzie: Jubileusz10 ), zaznaczasz pola akceptacji i przechodzisz do kolejnego kroku klikając strzałkę w prawo4. Kontynuujesz zakup i finalizujesz płatność. Po dokończeniu płatności otrzymujesz potwierdzenie zakupu z unikalnym kodem QR (który jest twoim biletem elektronicznym) w dwóch formach: pocztą elektroniczną na podany adres e-mailowy i sms-em na podany numer telefonu komórkowego

Uwaga: jeśli po wpisaniu kodu rabatowego z jakiegokolwiek powodu nie dokończysz zakupu (zawahasz się, przekroczysz limit czasu, nastąpi przerwa w transmisji internetowej) i twoja transakcja nie zostanie zakończona pomyślnie , to .... twój kod i tak zostanie potraktowany jako "zużyty". Ma to swoje konsekwencje zwłaszcza jeżeli jest to kod przyznawany indywidualnie (różne kody dla różnych osób). Może to uniemożliwić kolejną transakcję z wykorzystaniem tego samego, ale już "zużytego" kodu. Dlatego namawiamy do zdecydowania i nie przerywania procesu zakupu z użyciem kodu rabatowego.

Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga