STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Karnety na Bonawenturę za rozwiązanie łamigłówki! 2018-01-15

Rozwiązanie łamigłówki:

Hasło to: Nwaswitsontso czyli nazwa wodopoju, wzgórza i rzeki na pograniczu RPA i Mozambiku w pobliżu Parku Krugera czyli regionie zagrożonym malarią.
Fotografia w tle krzyżówki została wykonana w jednym z ekskluzywnych lodge-ów w tej właśnie okolicy.

Walka o najszybsze rozwiązanie była bardzo zacięta. Adrian Kalisz nadesłał rozwiązanie po upływie 30 minut, a Mateusz Węgrzyn 4 minuty później (patrz zrzut ekranu)Ogółem wpłynęło 15 poprawnych rozwiązań i kilka błędnych mutacji nazwy Nwaswitsontso takich jak: Nwaswotsontso, Nwaswitsoetso itp., których oczywiście nie możemy uznać za prawidłowe.

Poprawne hasło odgadnęli:
A. Witecki
A. Szklarz
T. Kobroń
W. Sasak
P. Dyrek
M. Witek
P. Medoń
M. Węgrzyn
R. Zieliński
W. Andryszczak
R. Żurkowski
A. Ciepielewska
R. Mrowca
M. Przybylska
A. Kalisz

I wszyscy oni podczas 8.Festiwalu Podróży i Przygody Bonawentura otrzymają od naszego Sponsora nagrodę, skuteczny preparat przeciwko komarom i insektom Mugga Deet 50% w sprayu. (nagrodę zgodnie z regulaminem należy odebrać osobiście).

Główną nagrodę tj. karnet na cały 8. Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura (23 - 25 III 2018) otrzymują:
1. Adrian Kalisz (za najszybsze rozwiązanie krzyżówki)
oraz Aleksy Witecki i Robert Mrowca (drogą losowania).

Wszystkim uczestnikom szlachetnej rywalizacji dziękujemy za udział w naszej zabawie.

Regulamin

W zabawie może brać udział każdy (z wyjątkiem organizatorów, ich rodzin i osób powiązanych) . Rozwiązanie łamigłówki polega na odgadnięciu hasła (zielone pola czytane poziomo), złożonego z 13 liter. Hasło jest tyleż podróżnicze, co geograficzne!!! Podpowiedzią mogłaby być fotografia w tle (ale specjalnie wybraliśmy zdjęcie, które ma bardzo mały potencjał naprowadzający na hasło), wykonana w jednym z rejonów występowania malarii.
Rozwiązania należy nadsyłać do soboty 20.01.12, mailem na adres: biuro@bonawentura.org. W temacie wiadomości należy podać „rozwiązanie łamigłówki z Muggą – 2018”. Oprócz hasła prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz miejscowość (miejsce zamieszkania)

Prosimy pod żadnym pozorem nie zdradzać hasła publicznie, bo to będzie koniec zabawy. Osoba, która publicznie udostępni rozwiązanie zostanie pozbawiona prawa do nagród (i dożywotnio zdyskwalifikowana :).
Nagrody są 3 pojedyncze karnety na cały Festiwal, w tym jeden gwarantowany dla osoby, która jako pierwsza prześle e-mailem poprawne rozwiązanie (decyduje kolejność nadejścia odpowiedzi na nasz serwer pocztowy). Pozostałe 2 karnety rozlosujemy wśród prawidłowych odpowiedzi. Dodatkowo każda osoba, która poda poprawne rozwiązanie otrzyma preparat Mugga Deet 50% przeciwko komarom. W przypadku jeśli wpłynie więcej jak 25 poprawnych rozwiązań (a tyle mamy nagród od naszego głównego sponsora) o przyznaniu preparatu zdecyduje losowanie. Preparatów MUGGA nie wysyłamy pocztą, będzie można je odebrać tylko osobiście podczas festiwalu Bonawentura w 2018 roku.

Rozwiązanie łamigłówki wraz z listą zwycięzców opublikujemy na Facebooku i naszej stronie internetowej www.bonawentura.org 21 stycznia 2018 rano.

Tak wygląda schemat naszej łamigłówki (warto go sobie wydrukować w kilku egzemplarzach)Uwaga:
*Dla ułatwienia zaznaczono wszystkie pola w których występują literki "k" i "f", co oznacza że w zadnym innym haśle literki te nie występują.
*Dwa hasła poziome (14 i 15) to kolejne ułatwienie, bowiem oba "krzyżują się" z hasłami pionowymi (od 1 do 13)A oto trzynaście haseł pionowych (1 do 13) i dwa poziome (14 i 15).
Z pewnością pomogą w rozwiązaniu łamigłówki :-).
Życzymy cierpliwości i wielu przebłysków geniuszu :-). I oczywiście Dobrej Zabawy dla wszystkich, którzy zechcą zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Skomentuj ten artykułwiemy kto jest najszybszy! autor krzyżówki 2018-01-15 20:01:57
Wiemy kto dostanie karnet za ekspresowe rozwiązanie krzyżówki, ale jeszcze nie powiemy :-) Zdecydowały 4 minuty różnicy między pierwszym i drugim zgłoszeniem :-)
Oficjalne wyniki opublikujemy w tym miejscu w sobotę 21 stycznia.
Ale zabawa trwa nadal :-), wciąż karnety i MUGGA do wygrania :-)
Odp: m. 2018-01-15 20:01:39
hmmm... a o której wpłynęło zwycięskie zgłoszenie ?
pierwsza odpowiedź autor krzyżówki 2018-01-21 10:01:38
wpłynęła o 19.30 a druga o 19.34


tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga