STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Naked Mind - muzyka świata, która oczyszcza umysł! 2016-03-03
NAKED MIND to nowy międzynarodowy projekt muzyczny zrodzony z miłości do muzyki świata. Zespół po raz pierwszy zaprezentował się publiczności na koncercie w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie z udziałem wybitnej improwizującej sopranistki Oli Szwajgier. Zespół nagrywa debiutancką płytę na którą funduszę zdobył w akcji crowfundingowej na portalach Polak Potrafi i KickStarter.Naked Mind” oznacza po prostu „czysty umysł” – umysł wolny od myśli, zakłóceń i wyobrażeń, umysł w bezpośrednim kontakcie z rzeczywistością taką, jaka jest – z przestrzenią, dźwiękiem, wibracją i ciszą.

„Naked Mind” to piękne, oryginalne kompozycje grane przez wyjątkowy duet trzystuletniej altówki barokowej i królewskiego instrumentu rodem z Indii, czyli sitaru.

„Naked Mind” to wibracja mis śpiewających i gongów tybetańskich. Te niezwykłe instrumenty wykorzystywane w masażu dźwiękiem i muzykoterapii współtworzą niezwykłe brzmienie zespołu.

„Naked Mind” eksploruje te rejony, gdzie muzyka styka się z duchowością we wszystkich kulturach muzycznych świata i stara się znajdywać interesujące wspólne motywy.SKŁAD:
Michael Jones
Michał Augustyniak
Piotr Górka
Alina Osuch
Jakub Leonard Rutkowski

Skomentuj ten artykuł  1. klimatyzacja do serwerowni
  2. klimatyzowanie serwerowni to bardzo szeroki temat profesjonalne wymagają klimatyzacji precyzyjnej wielu rozwiązań zabezpieczeń które nie
  3. klimat.pl


tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga
  1. klimatyzacja do serwerowni
  2. klimatyzowanie serwerowni to bardzo szeroki temat profesjonalne wymagają klimatyzacji precyzyjnej wielu rozwiązań zabezpieczeń które nie
  3. klimat.pl

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga