STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Naked Mind - muzyka świata, która oczyszcza umysł! 2016-03-03
NAKED MIND to nowy międzynarodowy projekt muzyczny zrodzony z miłości do muzyki świata. Zespół po raz pierwszy zaprezentował się publiczności na koncercie w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie z udziałem wybitnej improwizującej sopranistki Oli Szwajgier. Zespół nagrywa debiutancką płytę na którą funduszę zdobył w akcji crowfundingowej na portalach Polak Potrafi i KickStarter.Naked Mind” oznacza po prostu „czysty umysł” – umysł wolny od myśli, zakłóceń i wyobrażeń, umysł w bezpośrednim kontakcie z rzeczywistością taką, jaka jest – z przestrzenią, dźwiękiem, wibracją i ciszą.

„Naked Mind” to piękne, oryginalne kompozycje grane przez wyjątkowy duet trzystuletniej altówki barokowej i królewskiego instrumentu rodem z Indii, czyli sitaru.

„Naked Mind” to wibracja mis śpiewających i gongów tybetańskich. Te niezwykłe instrumenty wykorzystywane w masażu dźwiękiem i muzykoterapii współtworzą niezwykłe brzmienie zespołu.

„Naked Mind” eksploruje te rejony, gdzie muzyka styka się z duchowością we wszystkich kulturach muzycznych świata i stara się znajdywać interesujące wspólne motywy.SKŁAD:
Michael Jones
Michał Augustyniak
Piotr Górka
Alina Osuch
Jakub Leonard Rutkowski

Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga