STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Podróżnicza łamigłówka rozwiązana. Rozdaliśmy karnety! 2016-01-27
Z ostatniej chwili!

Chyba jednak było łatwiej niż w poprzednich latach, bo otrzymaliśmy aż 52 poprawne odpowiedzi. Najszybciej łamigłówkę rozwiązał R. Żurkowski z Żor (odpowiedź nadeszła w czwartek o godz 13.17, czyli ok. pół godziny po opublikowaniu krzyżówki).
Szczęście w losowaniu tym razem uśmiechnęło się do:
1. M. Węgrzyn Kraków
2. M. Dziedzina Piwniczna Zdrój
3. T. Kobroń Zubrzyca Grn

Wszyscy szczęśliwcy otrzymują karnety na cały festiwal (skontaktujemy się drogą mailową w ciągu paru dni).

Prawidłowe odpowiedzi można zobaczyć poniżej (wykorzystaliśmy wypełnioną krzyżwkę nadesłaną przez stałą uczestniczkę naszych konkursów).Dziękujemy za Wspólną Zabawę i do zobaczenia (mamy taką nadzieję) na festiwalu. Karnety od tej chwili można nabywać >>> TUTAJTym razem nie "klasyczna krzyżówka" do jakiej przywyczailiście się przez 5 edycji, ale łamigłówka obrazkowa. Sami jesteśmy ciekawi czy łatwiejsza czy może jeszcze trudniejsza niż w poprzednich latach? :)Haseł jest wprawdzie tylko 9, ale "zero" możliwości crossowego sprawdzania (jak w typowej krzyżówce). Jedyne ułatwienie to pola szare (z krzyżykiem), które oznaczają odstęp między wyrazami (w hasłach dwuwyrazowych). W tym roku wzrokowcy mają fory, bo trzeba skojarzyć obrazek z odpowiednim hasłem łamigłówki. Oczywisty handicap mają stali bywalcy Bonawentury, którzy bez trudu powinni rozpoznać cztery osoby, które "odcisneły" swoje piętno na poprzednich edycjach festiwalu. Rozwiązania (hasło utworzone na pomarańczowych polach) należy przesyłać mailem na adres biuro@bonawentura.org SZYBKO, bo tylko do czwartku (28.01.2016), godz. 20.00.
Karnetów rozdamy cztery, w tym jeden dla osoby, która pierwsza rozwiąże naszą obrazkową łamigłówkę i jako pierwsza prześle poprawnie odgadnięte hasło

Tu zebraliśmy wszystkie obrazkowe podpowiedzi.


Życzymy Dobrej Zabawy!!!


Regulamin

W zabawie może brać udział każdy (z wyjątkiem organizatorów, ich rodzin i osób powiązanych) . Rozwiązanie krzyżówki polega na odgadnięciu hasła (pomarańczowe pola czytane pionowo), złożonego z 9 liter. Hasło jest baaardzo podróżnicze!!! Rozwiązania należy nadsyłać do czwartku 28.01 godz 20.00, mailem na adres: biuro@bonawentura.org. W temacie wiadomości należy podać „rozwiązanie Łamigłówki Podróżniczej – 2016”. Oprócz hasła prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz miejscowość (miejsce zamieszkania)

Prosimy pod żadnym pozorem nie zdradzać hasła publicznie, bo to będzie koniec zabawy. Osoba, która publicznie udostępni rozwiązanie zostanie pozbawiona prawa do nagród (i dożywotnio zdyskwalifikowana :).
Nagrody są 4 pojedyncze karnety na cały Festiwal, w tym jeden z numerem 001 dla osoby, która jako pierwsza prześle e-mailem poprawne rozwiązanie (decyduje kolejność nadejścia odpowiedzi na nasz serwer pocztowy). Pozostałe karnety rozlosujemy wśród prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie łamigłówki wraz z listą zwycięzców opublikujemy na Facebooku i naszej stronie internetowej www.bonawentura.org 28.01 w godzinach poźnowieczornych (ok 20.30).

Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga