STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
"Frank Siesta", czyli nowa twarz w "Hall of Fame" Bonawentury 2015-03-25
Przypominając z nieukrywaną dumą, że wśród laureatów nagród publiczności na poprzednich Festiwali Bonawentura byli już: Maciek Czapliński, Łukasz Żelechowski, Piotr Strzeżysz i Piotr Kuryło, dodajemy no naszej "Hall of Fame" kolejne nazwisko zwycięzcy plebiscytu publiczności w 2015 roku. To Przemysław Cwynar, który porwał publiczność 5. Jubileuszowego Festiwalu Podrózy i Przygody Bonawentura swoimi opowieściami o niskobudżetowych, za to pełnych przygód spływach "na byle czym".Kim jest Przemysław Cwynar? (znany w kręgach podróżników jako Groszek, a w kręgach londyńskiej bohemy jako Frank Siesta). To super-pozytywny człowiek z Albigowej na Podkarpaciu, twórca wodnych wehikułów własnoręcznie wykonywanych z drzwi od różnych toalet, względnie łazienek. Na swoim koncie ma spływ Wisłą z Rzeszowa do Bałtyku, spływ Strwiążem i Dniestrem do Morza Czarnego i spływ Tamizą od żródeł do Londynu.

Nie straszne mu rzeczne sztormy, boguliche mosty, awarie sprzętowe. Wszędzie Frank Siesta przyjmowany jest jako swojak. Spotkanie na swojej drodze Franka leczy depresje i wywołuje uśmiech na twarzy.

ps. Opowieść o tym jak Przemek uratował krowę (która się osunęła była ze skarpy), przejdzie do annałów Festiwalu Bonawentura :)

Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga