STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Najczęściej zadawane pytania organizacyjne dot. 6. edycji Bonawentury 2014-03-25
Nasz ekspert odpowiada na najczęściej zadawane pytania. Zebraliśmy je tutaj w jednym miejscu, żeby rozwiać Wasze wątpliwości. Równocześnie przepraszamy jeśli któreś z zadanych nam pytań pozostało bez odpowiedzi. Jeśli tak było tzn. że zwyczajnie nie byliśmy w stanie. Jak domyślacie się ostatnie dni przed Festiwalem to istne szaleństwo organizacyjne.

Pyt. 1. Czy podczas festiwalu będzie można kupić bilety w kasie
Odp. NIE. Wszystkie bilety zostały WYPRZEDANE w przedsprzedaży. Naprawdę nie mamy już żadnego ruchu. Dlatego nie będzie sprzedaży biletów w kasie podczas festiwalu. Jest to wynik wyjątkowego zainteresowania tegorocznym festiwalem

Pyt. 2. Kupiłem bilet przez Internet. Dostałem maila potwierdzającego. Czy to jest mój bilet ? Czy to wszystko?
Odp. TAK, Potwierdzenie z e-maila jest biletem elektronicznym (podobnie jak np. w tanich liniach lotniczych). Najlepiej jest wydrukować potwierdzenie i zabrać ze sobą. Wydruk pokazujemy w kasie i tam odbieramy odpowiednią opaskę upoważniającą do wejścia na salę gdzie odbywają się pokazy festiwalowe. Równorzędną rolę biletu elektronicznego może pełnić także sms z kodem pokazany na ekranie tel. komórkowego.

Pyt. 3. Gdzie mam odebrać opaski? Przy wejściu, w kasie ?
Odp. W kasie. Razem z opaską odbieramy też kupony do głosowania na najlepszy pokaz festiwalowy, które biorą udział w losowaniu cennych nagród. Opaski w różnych dniach mają różne kolory. Posiadacze karnetów na cały festiwal (kolor pomarańczowy) powinni je nosić na ręce do końca festiwalu. Z doświadczenia wiemy, że w dniu otwarcia (piątek) (w godz 17.45 - 18.15) robi się przy kasie wąskie gardło. Kto ma możliwość niech przyjedzie wcześniej. Opaski wydajemy:
- w dniu 18 III 2016 (piątek) w godz 10.00-16.00 w informacji turystycznej w Starym Sączu, Rynek 5
a w kasie Kina Sokół
- w dniu 18 III 2016 (piątek) od godz. 16.30,
a potem podczas całego festiwalu.

Pyt. 4. Ja zapłaciłam za trzy bilety (dla trzech osób), a dostałam tylko jedno potwierdzenie, czy to oznacza że ja muszę odebrać bilety dla wszystkich. Oni nie mogą sobie odebrać ?
Odp. Nie ma żadnych powodów do obaw. Bardzo często jedna osoba podczas jednej transakcji kupowała dwa, trzy, cztery i więcej biletów. W takim wypadku osoba, która okaże wydruk potwierdzający zakup podwójnego, potrójnego, czy poczwórnego biletu dostanie odpowiednio dwa, trzy, cztery (itd) opaski i odpowiednią liczbę kuponów do głosowania. Osoba w kasie będzie wiedziała ile ma wydać opasek i jakiego koloru.
Osoby kolejne już nie odbierają biletów samodzielnie, bo zrobiłoby się olbrzymie zamieszanie. Sugerujemy np. kontakt sms’owy i przekazywanie sobie opasek (w hallu głównym) we własnym zakresie.

Pyt. 5. Czy jest przerwa obiadowa, czy mam szansę zjeść miedzy pokazami?
Program jest tak pomyślany, że w każdym bloku będzie przynajmniej jedna dłuższa (ok 25-30 min.) przerwa i przynajmniej jedna przerwa krótsza (ok. 15 min). Dodatkowo długa przerwa jest między blokami S1 i S2 oraz N1 i N2. Nie musicie nigdzie biegać, bo wszystko co człowiekowi potrzebne jest do życia (w dziedzinie jedzenie) znajdziecie na miejscu w barku festiwalowym. Catering zapewnia UMAMI!!! Więcej reklamować nie potrzeba. Będzie spory wybór pysznych dań wegetariańskich + przekąski ciepłe i gorące. Jak ktoś chce „super-fast” to zawsze pozostaje automat sprzedażowy hallu z napojami zimnymi i przekąskami typu paluszki, sevedejsy itp.

Pyt. 6. Czy miejsca na Sali są numerowane. Czy można sobie wybrać miejsce ? Czy mam zagwarantowane miejsce siedzące?
Odp. Fotele oczywiście mają swoje numerki, ale ... już kilka lat temu zrezygnowaliśmy ze sprzedaży numerowanych miejsc. Sugerujemy, żeby przyjść odpowiednio wcześniej i wtedy będzie można sobie wybrać najlepsze /najwygodniejsze miejsca. Z kolei osoby, które spoźnią się powinny liczyć się z miejscem na dostawkach, ew. schodach. Pokazy sa wyprzedane, co oznacza, że w uprzywilejowanej sytuacji bedą osoby, które na sali pojawią się punktualnie (na rozpoczęcie danego bloku). Organizatorzy proszą o zajmowanie kolejno; miejsc w środku sali, a następnie kolejno miejsc połozonych bliżej skraja. To najefektywniejszy sposób zapełniania sali, bez pozostawiania wolnych, a trudnodostępnych miejsc.Pyt. 7. Co będzie jeśli np. zgubię opaskę? czy dostanę duplikat?
Odp. NIE, nie będziemy wydawać duplikatów. Technologia produkcji opasek Tylvek wyklucza z jednej strony przypadkowe zniszczenie opaski (opaska jest trwała i wodoodporna) a z drugiej strony wyklucza zdjęcie opaski bez jej zniszczenia (w celu np. przekazania jej innej osobie). Prawidłowo założona opaska nie ma prawa również spaść z ręki. Dlatego opaski Tylvek są powszechnie stosowane jako wielokrotne bilety wstępu na takich imprezach jak np. festiwale. Podsumowując: posiadacz opaski powinien dbać by nie uległa ona zniszczeniu (co nie jest takie trudne):)

Pyt. 8. Dowiedziałem się o nocnej wyprawie w góry, czy będę mógł wziąć w niej udział?
Odp. NIE, w przedsprzedaży były specjalne karnety z opcją Winter Extreme. Tylko osoby, które odpowiednio wcześniej kupiły takie karnety mogą wziąć udział w nocnej wyprawie.

Pyt. 9. Rok temu dostałem manadat za zaparkowanie samochodu na chodniku pod Sokołem, gdzie w takim razie mam parkować?
Odp. Przede wszystkim uczestników naszego Festiwalu również obowiązuja przepisy w zakresie parkowania! Nie ma co liczyć na pobłażliwość POLICJI, zwł. że mieszkańcy pobliskich domów skwapliwie zgłaszają wszelkie przypadki parkowania "na zakazie". Parking pod Kinem Sokół jest rzeczywiście mały (na 20-24 aut). Na szczęście w niedalekiej odległości jest duży parking na ok. 100 aut. Dojazd do niego zajmuje ok 350 m (w kier. zach-pn), a dojście (na skróty) jedynie 200 m. Pozostawiając tam swój samochod nie musisz się obawiać manadatu za wycieraczką. Warto zapoznać się z jego lokalizacją (parkingu nie widać z ulicy Batorego, jest nieco "schowany"). To jeszcze jeden powód, żeby przyjechać na pokazy festiwalowe z odpowiednim zapasem czasu.Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga