STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
W piątek, mocny początek ! 2014-03-11
W piątek zaczynamy o 18.00. Na początek epicki dokument o pasji. Freeride rowerowy w scenografii spektakularnych krajobrazów, potem koncert muzyki jakiej nie gra się nigdzie (lub prawie nigdzie) na świecie. Spotkanie z szefem programu Polski Himalaizm Zimowy, który opowie o swojej przyjaźni z Arturem Hajzerem i na koniec o tym jak „nasza dziewczyna” podróżuje samotnie po Ameryce Środkowej.
Piątek, 28 marca 2014, godz. 18.00 – 22.45

18.00 – 19.25 film „Tam gdzie kończy się ścieżka”, Jeremy Grant, Argentyna/Kanada/Chiny/ Nepal/USA 2013, 81’
19.35 – 20.30 koncert world etno music „Buba Kuyateh - kora (Gambia) & Łukasz Look Sabat - duduk (PL)
20.45 - 21.45 gość specjalny Janusz Majer „Wspomnienie o Arturze Hajzerze”
21.55 - 22.45 Anita Demianowicz „Sama, w krainie Macho”

Opisy:

„TAM, GDZIE KOŃCZY SIĘ ŚCIEŻKA", Jeremy Grant Argentyna/Kanada/Chiny/Nepal/USA 2013, 81’To najbardziej widowiskowa produkcja rowerowa minionej dekady. Jest ukoronowaniem trzech lat podróży do najdalszych i najbardziej nieznanych zakątków świata. To rowerowy spektakl, w którym udział wzięło kilkunastu najlepszych na świecie zawodników: Darren Berrecloth, Andreu Lacondeguy, Camerona Zink, Kurt Sorge, James Doerfiling oraz inni profesjonalni freeriderzy. Where the Trail Ends oczaruje wszystkich widzów spektakularną akcją oraz determinacją w osiąganiu sportowych sukcesów w urzekających krajobrazach najróżniejszych regionów świata. Podczas pracy nad filmem korzystano z zaawansowanego sprzętu audio i wideo.

KONCERT WORLD ETNO MUSIC „BUBA KUYATEH & ŁUKASZ LOOK SABAT”Dlaczego muzyka jakiej nie gra się nigdzie na świecie ? Bo kora to instrument z Afryki Zachodniej, a duduk pochodzi z Armenii i oba nie występują w przyrodzie w stanie naturalnym obok siebie. Duet Buby i Looka to podróż w nieznaną krainę muzyczną Terra Incognita, Fuzja talentu, przyjaźni i pasji.

JANUSZ MAJER „WSPOMNIENIE O ARTURZE HAJZERZE” ”Janusz Majer wspominać będzie swojego przyjaciela i partnera biznesowego, tragicznie zmarłego Artura Hajzera - jednego z najbardziej doświadczonych polskich himalaistów, kierownika programu "Polski Himalazim Zimowy 2010-2015".
Artur Hajzer zginął 7 lipca 2013 r na Gasherbrumie I, odpadając od jednej ze ścian Kuluaru Japońskiego. Janusz Majer ( r 1946 ) - alpinista, himalaista i podróżnik, z Arturem Hajzerem założył i prowadził firmę Alpinus działającą w latach 1990-2001 i później firmę Mount (marka HiMountain) produkującą odzież i sprzęt turystyczny. Brał udział w ponad 20 wyprawach wysokogórskich w Himalajach, Hindukuszu i Karakorum (wieloma z nich kierował). Przejął po A. Hajzerze kierownictwo programu „Polski Himalaizm Zimowy”.

ANITA DEMIANOWICZ „ SAMA, W KRAINIE MACHO”Podróże zawsze były jej największym marzeniem i … zew przygody w końcu zwyciężył. Rozstała się z korporacją, kupiła bilet i na 5 miesięcy ruszyła do Ameryki Środkowej. Celem tej wyprawy były nie tylko kraje i miejsca, ale też poznanie siebie samej, przezwyciężenie strachu przed samotnym podróżowaniem i udowodnienie sobie, że stać ją na wiele oraz, że jeśli się tylko czegoś bardzo pragnie, to można to osiągnąć. W swojej opowieści przybliży nam Gwatemalę, Honduras, Salwador i kawałek Meksyku.

Zapraszamy do zakupu biletów na piątek (tylko 12 zł !) i pozostałe dni też
Kupisz wygodnie TUTAJ

Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga