STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Nagrody dla wybierających najlepszy pokaz 2013-03-29
Jak co roku tak i podczas tegorocznej edycji publiczność wybierze swój ulubiony pokaz. W tym celu przygotowaliśmy specjalne kupony do głosowania. Widz, który obejrzy jeden blok programowy otrzyma jeden kupon. Natomiast posiadacze karnetów na cały festiwal mają do dyspozycji pięć kuponów (pięć głosów i .... pięć szans).

Zwycięzca-prelegent otrzymuje honorową, acz prestiżowa nagrodę Bonawentura 2013, której zmaterializowaną formą jest puchar z wygrawerowanym okolicznościowym napisem, poza tym brawa i nieśmiertelność. Natomiast wśród wszystkich wrzuconych do specjalnej "walizki podróżnika" kuponów wylosujemy dwa zwycięskie. Umowna nagroda "druga" to oryginalne afrykańskie djembe sprowadzone z Ghany przez bezpośredniego importera firmę Unique Brands.Natomiast nagroda "pierwsza" to oryginalny obraz olejny namalowany na desce przez japońską malarkę Maki Ohkojimę, która gościła na 6 Międzynarodowym Plenerze Malarskim w Starym Sączu i podarowała go Fundacji Rozwoju Ziem Góreskich. Obraz jest przepiękny, mocno symboliczny i utrzymany w kanonie tradycyjnej sztuki japonskiej.
Maki Ohkojima urodziła się w Tokio. W 2011r. ukończyła studia na Wydziale Malarstwa Joshibi University of Art. And Design. Pokazała swoje prace na wystawach indywidualnych w Tokio – "Pomarańczowy księżyc i jasnoniebieskie słońce" (2010r.) i "f.tiger’s" (2009r). Obraz jest ręcznie sygnowany.

Wystarczy wypełnić kupon, wrzucić go do "walizki podróżnika" mieć odrobinę szczęścia i koniecznie ... być obecnum na sali podczas ogłoszenia wyników plebiscytu i losowania nagród. Wypadnie to ok. godz 15.00 w niedzielę (Blok 4N)

Dla przypomnienia poprzednie edycje wygrali (i trafili do panteonu "wybitnych prelegentów"): w 2011 r Maciek Czapliński z Warszawy , a w 2012 r Łukasz Żelechowski z Katowic.
Maciej Czapliński Bonawentura 2011


Łukasz Żelechowski Bonawentura 2012


Jeśli jeszcze nie masz biletów - możesz kupić tutaj


tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga