STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
Rowerem z Alaski do Meksyku 2013-03-14
Podczas pokazu Piotra posłuchamy o przypadkowych spotkaniach z najdziwniejszymi ludźmi, jak również o przygodach z dzikimi zwierzętami, o samotnym pokonywaniu ogromnych przestrzeni w Jukonie i Kolumbii Brytyjskiej oraz o stylu życia, z jakim Piotr zetknął się w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Minimalistyczny styl podróżowania wymuszał noclegi w najróżniejszych miejscach, nie zawsze miłych i przyjemnych, ale pociągał też za sobą przypadkowość spotkań i zdarzeń, które nie raz okazywały się jednymi z najprzyjemniejszych momentów w podróży.

Druga podróż – przez Meksyk, została odbyta późnym latem, w temperaturach przekraczających w południe czterdzieści stopni celsjusza. Podróż ta była w pewnym sensie kontynuacją niedokończonej trasy z Alaski do Meksyku, którą Piotr przerwał rok wcześniej, by dokończyć w wakacje 2012 roku.

Meksyk, paradoksalnie, okazał się o wiele bezpieczniejszy od Stanów Zjednoczonych, a już na pewno bardziej gościnny. Podróżowanie rowerem pozwalało na właściwą perspektywę poznawania kraju, poznawania krótkiego i zapewne powierzchownego, ale pełnego słońca, uśmiechu i dobrego słowa. Tym uśmiechem i gorącym meksykańskim słońcem, autor pokazu będzie chciał się podzielić poprzez zdjęcia i film, które zaprezentuje na pokazie slajdów. Zainteresowani, po prelekcji, będą mogli kupić jedną z książek autora, oczywiście z autografem.

Strona autora: www.onthebike.pl

Cały program festiwalu znajdziesz tutaj

Bilety/karnety na Bonawenturę kupisz
TUTAJ
REWELACJA!!! bogdan 2013-04-08 09:04:12
jestem ciekaw jakie Piotr ma kolejne plany podróży, mam nadzieje że będę miał okazję jeszcze zobaczyć jego pokaz.

  1. śledzenie pojazdów
  2. monitoring gps bez umowy od zł lokalizacja floty monitorowanie pojazdów zdalny odczyt tachografu i czas pracy kierowcy
  3. z-track.com


tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga
  1. śledzenie pojazdów
  2. monitoring gps bez umowy od zł lokalizacja floty monitorowanie pojazdów zdalny odczyt tachografu i czas pracy kierowcy
  3. z-track.com

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga