STRONA GŁÓWNA
PATRON-TOMEK
PARTNERZY
GALERIA
KUP BILET
KONTAKT
HOME» aktualności
"Bonawentura 2012" - opis wszystkich pokazów i filmów 2013-02-18
Bonawentura 2012 »

fotorelacja z drugiej edycji Bonawentury (23-25 marca 2012), która przeszła już do historii... czytaj więcej»
Ukraińskie Karpaty Wschodnie, historyczna Huculszczyzna i Bojkowszczyzna to magiczna kraina pasterzy i po... czytaj więcej»
Podróż nie musi być czysto fizyczną wędrówką z turystycznym plecakiem. Granice można sprawnie przekraczać... czytaj więcej»
To, że Kukuczka był fenomenem Himalajów wiedzieliśmy wszyscy. Świetni międzynarodowi wspinacze i autoryte... czytaj więcej»
O Gwatemali – jednym z najbardziej indiańskich krajów Ameryki Łacińskiej - opowie Dominika Zaręba, która ... czytaj więcej»
Celem wyprawy było zdobycie najwyższej góry Afganistanu - Noszaka (7492m.) Następnie podróżnicy przemierz... czytaj więcej»
Na szlakach Gór Skandynawskich między Parkiem Narodowym Abisko a Parkiem Narodowym Padjelanta łatwo można... czytaj więcej»
W Singapurze budował krematoria, w Indonezji był rybakiem, w Boliwii pracował na farmie krów, a w Kolumbi... czytaj więcej»
Znamy już tytuły filmów, które pokażemy podczas drugiej edycji Bonawentury. Podobnie jak w zeszłym roku c... czytaj więcej»
Alaska nim zawładnęła. Był tam już trzy razy, ale Alaska sobie tylko znanym sposobem ciągle woła go do si... czytaj więcej»
Pan Zadyszka nie ma płuca, a Jurand nie widzi od urodzenia, mimo to o własnych siłach wspięli się na najw... czytaj więcej»
Wyprawa rowerowa Jedwabnym Szlakiem z Syrii do Chin zajęła im osiem miesięcy. Jak opowiedzieć o tym w nie... czytaj więcej»
Szymon, dotarł na najwyższy szczyt Sudanu Południowego - Mount Kinyeti (3187 m), prawdopodobnie jako pier... czytaj więcej»
Każda wyprawa w Rodopy to kilometry spędzone na wyboistych, górskich bezdrożach, niezliczone godziny poga... czytaj więcej»
Wizerunek Kolumbii zmienia się na korzyść, do tego stopnia, że awansowała do czołówki rankingu najszczęśl... czytaj więcej»
Skomentuj ten artykuł

tu będziemy w 2015 roku »
tu byliśmy w 2014 roku »
tu byliśmy w 2013 roku »
tu byliśmy w 2012 roku »
tu byliśmy w 2011 roku »
wejdź do galerii Tomka »

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer
partnerzy »
mugga ERV

  © Bonawentura 2010 Created by PolClick.pl

Liczniki na bloga